22 stycznia / godz. 03:39 | Na stronie 150 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

M49.: SJS - PIT 2:1 - Brak skuteczności Pens

Penguins po słabym  meczu i niewykorzystanych sytuacjach w ofensywie przegrywają z San Jose Sharks 2:1. Jedyne trafienie dla Pens zaliczył w p... + czytaj więcej Dawid Szewczyk, 21.01.2018; 09:45

2 1
4. Oleksiak (Hunwick, Oleksiak), 12. Kessel (Crosby, Malkin), 14. Letang (Crosby), 40. Malkin (Crosby, Hörnqvist), 43. Sheahan, 63. Malkin (Kessel, Letang) – 2. Spooner (K. Miller, DeBrusk), 28. Marchand (Bergeron), 29. Acciari (Carlo, Marchand), 33. Pastrňák, 38. Backes (Chára, Heinen)
Ostatni / następny mecz
Mecz rozpoczyna się za
00 dni
00 godziny
00 minuty

M47.: ANA - PIT 5:3 - Koniec zwycięskiej serii

Seria zwycięstw Pens przerwana. Podopieczni Sullivana po tragicznej drugiej tercji przegrali w Anaheim 5:3. Bramki dla gości zdobyli Malkin, Kessel oraz Guentzel.+czytaj wiecej

18.01.2018; 08:17, autor: Kamil Sudoł

Murray wypada ze składu na czas nieokreślony

Klub oficjalnie ogłosił dzisiaj iż Matt Murray, po tym jak dołączył do drużyny na dwa dni po powrocie z rodzinnego Ontario w Kanadzie, ponownie opuści drużynę i wróci do domu z pow...+czytaj wiecej

17.01.2018; 18:40, autor: Dawid Szewczyk

Mecz #47: Ducks vs. Penguins

Czas na początek wyprawy po Kalifornii. Dzisiaj Penguins rozpoczną trzydniowy road trip na zachodnim wybrzeżu. Pierwszym przystankiem zespołu z Miasta Stali będzie Anaheim. +czytaj wiecej

17.01.2018; 16:35, autor: Dawid Szewczyk

In the Room: Feel The Juice S07E04

Już jest! Kolejny odcinek pingwiniego serialu In the Room dostępny do oglądania. W czwartym już epizodzie w tym sezonie zobaczymy od kulis pierwszy mecz Pens przeciwko Fleury'emu, ...+czytaj wiecej

16.01.2018; 20:12, autor: Dawid Szewczyk

M46.: PIT - NYR 5:2 - Granica 50 punktów przebita

Czwarte z rzędu! Penguins pewnie pokonali na własnym lodzie New York Rangers 5:2. Bramki zdobywali Simon, Kessel, Hornqvist, Hagelin oraz Hornqvist. Był to wieczór jubileuszy — Phi...+czytaj wiecej

15.01.2018; 04:22, autor: Dawid Szewczyk

Mecz #46: Penguins vs. Rangers

Po powrocie z bye week Pingwiny nie mają chwili odpoczynku. Już dzisiaj podopieczni Mike'a Sullivana rozegrają kolejne spotkanie na własnym lodzie — tym razem z New York Rangers.+czytaj wiecej

14.01.2018; 12:05, autor: Dawid Szewczyk

M45.: PIT - DET 4:1 - Wieczór Małkina

Udane spotkanie Pingwinów po tzw. bye week. Podopieczni Mike'a Sullivana pokonali na własnym lodzie Detroit Red Wings 4:1. Dwie bramki zanotował Jewgienij Małkin, po jednym trafien...+czytaj wiecej

14.01.2018; 01:13, autor: Dawid Szewczyk

Mecz #45: Penguins vs. Red Wings

Wracamy do gry po tygodniu przerwy! Już dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się spotkanie z Detroit Red Wings. Mecz ten będziemy wspólnie oglądać w Football Heaven Ba...+czytaj wiecej

13.01.2018; 10:33, autor: Dawid Szewczyk