Nasz fanclub to nie tylko portal, forum i czat. Każdego roku staramy się organizować wyjazdowe meetingi połączone z wizytą na meczu najlepszych europejskich lig hokejowych. Naszym miejscem wypadowym stała się Praga. Byliśmy już tam dwukrotnie, a w tym roku wybieramy się tam po raz trzeci. Zapisy na wyjazd już wkrótce!

1. Praga - listopad 2012

Nasz pierwszy fanclubowy wyjazd odbył się na początku listopada 2012 roku. Było to spotkanie dosyć krótkie bowiem trwające zaledwie dwa dni. W tym czasie udało nam się zobaczyć pierwsze w historii ligi KHL czesko-słowackie derby pomiędzy Lwem Praga, a Slovanem Bratysława, zakończone zwycięstwem gości. Wszystko było połączone z integracją oraz zwiedzaniem miasta.

>> GALERIA Z WYJAZDU <<

 

2. Praga - październik 2013

Nasz drugi fanclubowy wyjazd odbył się w październiku 2013 roku. Tym razem trwał on od piątku do poniedziałku. W piątkowy wieczór wybraliśmy się na derby Pragi w lidze czeskiej pomiędzy Slavią, a Spartą w nowoczesnej O2 Arenie. Spotkanie to było dosyć jednostronne i zakończyło się wysokim zwycięstwem zawodników w bordowych strojach.

Sobota była dniem przeznaczonym na integrację i zwiedzanie miasta. W niedzielę wybraliśmy się zaś na mecz ligi rosyjskiej pomiędzy Lwem Praga, a Saławatem Jułajewem Ufa. Lepsza w tym spotkaniu okazała się rosyjska drużyna. 

W poszczególnych dniach nie obyło się oczywiście od degustacji słynnego czeskiego piwa w kilku miejscowych pubach. Cały wyjazd zakończył się w poniedziałkowym porankiem kiedy to wyjechaliśmy z powrotem do Polski.

>> GALERIA Z WYJAZDU <<

 

3. Praga - listopad 2014

W tym roku ponownie planujemy wspólny wyjazd do Pragi. Mamy nadzieję, że tym razem uda nam się spotkać w czeskiej stolicy większą grupą. Wstępnie wyjazd planowany jest w połowie listopada, od piątku do poniedziałku. W planie 2-3 spotkania ligi czeskiej i rosyjskiej, zwiedzanie miasta oraz wspólne imprezy integracyjne. Więcej informacji na temat wyjazdu na forum!