20 listopada / godz. 00:56 | Na stronie 605 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 05.08.2014; 23:42 | źródło: n\a
obrazek_news

Sutter na dwa lata w Penguins

Jest długo oczekiwany kontrakt Brandona Suttera z Pittsburgh Penguins. Generalny menadżer Pens, Jim Rutherford poinformował iż Sutter podpisał dwuletnią umowę na łączną kwotę 6,6 miliona dolarów. Oznacza to, że rocznie Brandon zarobi 3,3 miliona dolarów. 

Brandon zaliczył całkiem udany sezon oraz play-offy. W swojej karierze rozegrał już 415 spotkań, w których zdobył 77 bramek oraz zaliczył 75 asyst. 

Dzięki temu kontraktowi skład na najbliższy sezon jest już domknięty. Wszyscy zawodnicy mają ważne kontrakty. Możliwe są jeszcze są małe zmiany, które mogą się wydarzyć po tegorocznym campie dla zespołu. Byłyby to jednak zapewne roszady w czwartej linii oraz oczywiście miejsce w składzie dla prospektów takich jak Kasperi Kapanen, Derrick Pouliot czy Scott Harrington. 

Pingwiny po zakontraktowaniu Suttera mają ok. 900 tysięcy dolarów capspace. Rutherford świetnie spisał się w negocjacjach z Sutterem, który początkowo żądał kwoty minimum czterech milionów dolarów. Teraz Jim może udać się na kilkudniowe wakacje. 

» wróć do strony głównej Zobacz także Mecz #19: Penguins vs. Sabres M18.: OTT - PIT 6:4 - Pingwiny szorują dno Mecz #18: Senators vs. Penguins M17.: PIT - TBL 3:4 - Pingwiny na dnie Crosby wypada z kontuzją

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej