23 września / godz. 20:38 | Na stronie 141 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 28.07.2015; 17:54 | źródło: n\a
obrazek_news

Sutter do Vancouver; Bonino jedzie do Pittsburgha

W związku z podpisaniem Erica Fehra Pingwiny postanowiły pozbyć się Brandona Suttera. Sutter został oddany do Vancouver Canucks wraz z trzecią rundą draftu 2016 w zamian za Nicka Bonino, Adama Clendeninga oraz drugą rundę draftu 2016. 

Był to transfer głównie podyktowany sytuacją pod czapką płac, ale ostatecznie dokonaliśmy sporego uprage. Nick Bonino w ubiegłym sezonie w 75 spotkaniach zaliczył 15 bramek oraz 24 asysty co jest wynikiem bardzo dobrym. Razem z nim do Pittsburgha wędruje 22-letni defensor Adam Clendening, z którego w sezonie możemy mieć spore korzyści oraz zamieniamy trzecią rundę na drugą. 

Dzięki temu ruchowi mamy dodatkowy wolny milion pod czapką płac, który można wykorzystać na podpisanie doświadczonego defensora, a nasze bottom lines powoli nabiera rumieńców. 

» wróć do strony głównej Zobacz także Pre-season: Penguins - Blue Jackets 7:3 - Riikola bliski NHL Pre-season: Dzisiaj sparing z Blue Jackets! Skład campu po pierwszej redukcji Dwa mecze Pens w październiku w TVP Sport Pre-season: Red Wings - Penguins 3:2 OT - Jarry podjął rękawicę

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej