21 września / godz. 15:54 | Na stronie 82 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 26.06.2018; 21:17 | źródło: n\a
obrazek_news

Rust zostaje na cztery lata! Pierwsze kontrakty w Pittsburghu

Generalny menadżer Pittsburgh Penguins, Jim Rutherford rusza do akcji. Rutherford podpisał dzisiaj z Bryanem Rustem nową, czteroletnią umowę na kwotę 3,5 miliona dolarów rocznie. Rozsądny kontrakt dla jednego z naszych podstawowych zawodników. 

Rust to zawodnik od zadań specjalnych. Gdy jest potrzeba zagra w top six, ale równie dobrze może grać w bottom lines oraz penalty killing. Rust to również zawodnik, który potrafi wskoczyć na wyższe obroty podczas play-offów.

Rutherford dał także ofertę kwalifikująca dla Jamiego Oleksiaka. Możemy spodziewać się podpisania kontraktu z nim w najbliższych dniach. Ofert nie otrzymali Riley Sheahan oraz Tom Kuhnhackl. Ten pierwszy prowadzi jednak intensywne negocjacje z klubem na temat nowego kontraktu. Niemiecki zawodnik zaś prawdopodobnie opuści Pittsburgh. Sheahan i Kuhnhackl pierwszego lipca będą mieli status UFA. 

» wróć do strony głównej Zobacz także Dwa mecze Pens w październiku w TVP Sport Pre-season: Red Wings - Penguins 3:2 OT - Jarry podjął rękawicę Pre-season: Rezerwy jadą do Detroit Pre-season: Sabres - Penguins 3:2 - Zacięty mecz rezerw Rozpoczynamy pre-season! Dzisiaj mecz z Sabres!

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej