21 listopada / godz. 07:03 | Na stronie 115 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 26.06.2018; 21:17 | źródło: n\a
obrazek_news

Rust zostaje na cztery lata! Pierwsze kontrakty w Pittsburghu

Generalny menadżer Pittsburgh Penguins, Jim Rutherford rusza do akcji. Rutherford podpisał dzisiaj z Bryanem Rustem nową, czteroletnią umowę na kwotę 3,5 miliona dolarów rocznie. Rozsądny kontrakt dla jednego z naszych podstawowych zawodników. 

Rust to zawodnik od zadań specjalnych. Gdy jest potrzeba zagra w top six, ale równie dobrze może grać w bottom lines oraz penalty killing. Rust to również zawodnik, który potrafi wskoczyć na wyższe obroty podczas play-offów.

Rutherford dał także ofertę kwalifikująca dla Jamiego Oleksiaka. Możemy spodziewać się podpisania kontraktu z nim w najbliższych dniach. Ofert nie otrzymali Riley Sheahan oraz Tom Kuhnhackl. Ten pierwszy prowadzi jednak intensywne negocjacje z klubem na temat nowego kontraktu. Niemiecki zawodnik zaś prawdopodobnie opuści Pittsburgh. Sheahan i Kuhnhackl pierwszego lipca będą mieli status UFA. 

» wróć do strony głównej Zobacz także Mecz #19: Penguins vs. Sabres M18.: OTT - PIT 6:4 - Pingwiny szorują dno Mecz #18: Senators vs. Penguins M17.: PIT - TBL 3:4 - Pingwiny na dnie Crosby wypada z kontuzją

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej