24 marca / godz. 16:23 | Na stronie 87 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 10.10.2017; 21:57 | źródło: n\a
obrazek_news

Pingwiny po wizycie w Białym Domu

Pingwiny odbyły mistrzowską wizytę w Białym Domu u prezydenta Donalda Trumpa. Wielkiego entuzjazmu wśród zawodników nie było, ale tradycja została dotrzymana. Penguins w przeciwieństwie do mistrzów NBA nie odmówili wizyty w Białym Domu.

Trump podczas spotkania żartował z jednego z właścicieli Penguins Rona Burkle, którego dobrze zna ze swoich kontaktów biznesowych. Prezydent USA wymieniał potem po kolei dokonania zawodników naszego zespołu i nazwał drużynę "prawdziwymi patriotami" co było nawiązaniem do ostatnich sportowych afer w NFL oraz NBA.  Trump powiedział także, że Pingwiny są dla niego faworytami do wygrania kolejnego mistrzowskiego tytułu. 

Po spotkaniu jednak trener Penguins, Mike Sullivan przyznał iż nie miałby problemu gdyby któryś z jego zawodników uklęknął podczas hymnu. Pingwiny niemniej jednak zachowały się z klasą, pojawiły się w Białym Domu wbrew przekonaniom zapewne większości osób i kibiców i z tego możemy być dumni.

Pełny zapis video ze spotkania z prezydentem USA poniżej:

» wróć do strony głównej Zobacz także M75.: PIT - NJD 3:4 SO - Trzecia porażka z Devils w sezonie Mecz #75: Penguins vs. Devils M74.: PIT - MTL 5:3 - Noc Guentzela Mecz #74: Canadiens vs. Penguins M73.: NYI - PIT 4:1 - Falstart po przerwie

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej