23 stycznia / godz. 19:31 | Na stronie 147 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 27.06.2018; 20:17 | źródło: n\a
obrazek_news

Pierwszy transfer tego lata w Pittsburghu

Generalny menadżer Pittsburgh Penguins, Jim Rutherford wykonał pierwszy transfer tego lata. Do Buffalo Sabres powędrowali Matt Hunwick oraz Connor Sheary w zamian za czwartą rundę draftu w przyszłym roku.

Transfer ten typowo miał na celu zwiększenia miejsca pod czapką płac na dalsze ruchy Pingwinów. Penguins tym transferem zwolnili ponad 5 milionów dolarów co z pewnością zostanie wykorzystane. O postawie Hunwicka z zeszłego sezonu wszyscy wiemy. Sheary również nie zachwycał, a w składzie w obliczu podpisania kontraktów ze Sprongiem i Simonem na poziomie NHL nie było dla niego poprostu miejsca. 

Możemy spodziewać się zapewne wkrótce kolejnego ruchu transferowego Rutherforda. Transakcja ta umożliwia także Pingwinom bycie aktywnym na rynku wolnych agentów 1 lipca. 

» wróć do strony głównej Zobacz także M48.: VGK - PIT 7:3 - Słaby mecz w Vegas Mecz #48: Golden Knights vs. Penguins M47.: ARI - PIT 2:3 OT - Wymęczone zwycięstwo w Arizonie Mecz #47: Coyotes vs. Penguins Blandisi najnowszym Pingwinem; Brassard w Blue Jackets?

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej