17 grudnia / godz. 10:34 | Na stronie 156 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 09.04.2018; 18:24 | źródło: n\a
obrazek_news

Oglądamy play-offy w Krakowie! Dołącz do nas!

W najbliższą niedzielę na 21:00 czasu polskiego zostało zaplanowane trzecie spotkanie serii Flyers vs. Penguins. Planujemy oglądać ten mecz na żywo w barze Football Heaven w Krakowie przy ul. św. Filipa. Warunek jest jeden musi zebrać się odpowiednia liczba uczestników.

Bar jest standardowo zamykany w okolicach 22, ale jeśli zbierze się odpowiednia liczba osób to godziny otwarcia zostaną przedłużone specjalnie dla nas! Zimne piwo, gorąca pizza, mecz na dużym ekranie (prawdopodobnie projektory) oraz świetna atmosfera to wszystko jest gwarantowane.

Prosimy Was o jak najszybsze zapisy. W ankiecie macie do wyboru opcję "raczej będę" oraz "będę". Prosimy więc także o wstępnie zainteresowanych o wypełnienie ankiety jak najszybciej. To tylko kilka sekund. Mile widziani są wszyscy fani NHL, nie tylko Penguins. 

KLIKNIJ ABY PRZEJŚĆ DO ZAPISÓW

O tym czy event się odbędzie czyli czy uzbiera się odpowiednia liczba uczestników powiadomimy maksymalnie do piątku. 

» wróć do strony głównej Zobacz także M32.: PIT - LAK 4:3 OT - Weekend na plus Mecz #32: Penguins vs. Kings M31.: PIT - BOS 5:3 - Rollercoaster na korzyść Pens Mecz #31: Penguins vs. Bruins Mecz #30: Blackhawks vs. Penguins

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej