20 lipca / godz. 23:58 | Na stronie 167 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 30.06.2017; 11:25 | źródło: n\a
obrazek_news

Niemi w Penguins i inne plotki transferowe

Mamy dla Was kolejną dawkę transferowych plotek. 1 lipca już jutro i wiemy powoli czego możemy spodziewać się po jutrzejszym dniu. Jednym z głównych celów Penguins będzie jutro bramkarz.

Nowy trener bramkarzy Penguins dał do zrozumienia, że woli aby Tristan Jarry rozegrał jeszcze jeden sezon w AHL zanim rozpocznie grę w NHL. Oznacza to już na pewno, że Penguins będą szukali backupa dla Matta Murraya. Kandydatem numer jeden jest Antti Niemi. Fiński weteran został wykupiony przez Dallas Stars po kolejnym słabym sezonie i teraz będzie szukał nowego klubu. Kanadyjski dziennikarz Elliot Friedman mówi, że Pittsburgh z dużą dożą prawdopodobieństwa sięgnie po Niemiego.

Nick Bonino cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Bones ma oferty od ponad dziesięciu zespołów i szanse na podpisanie Nicka są coraz mniejsze. Zapewne wśród tych dziesięciu drużyn znajdzie się klub, który będzie w stanie zapłacić Bonino absurdalną jak na jego rolę w drużynie kwotę. Pingwinów na to nie stać.

Na pewno do klubu nie wróci Trevor Daley. Daley również cieszył się sporym zainteresowaniem, a wczoraj miał wybrać 2-3 propozycje do ostatecznego rozważenia [pewne oferty z Bostonu i Detroit] i w gronie tym nie ma zespołu z Miasta Stali.

Ron Hainsey, Mark Streit również prawdopodobnie odejdą. Matt Cullen skłania się ku zakończeniu kariery. Także Chris Kunitz może opuścić Pensylwanię.

Celem Pingwinów na 1 lipca będzie więc backup dla Murraya, nowy center do czwartej formacji oraz obrońca do defensywy. Można się także spodziewać transferu jeśli nie uda się podpisać Bonino.

» wróć do strony głównej Zobacz także Wzmocnienie głębi - Derek Grant Pingwinem Poszukiwania skrzydłowego do top six zakończone? Oleksiak podpisany jako ostatni Matt Cullen wraca do Pittsburgha! Rynek wolnych agentów rozpoczęty. Johnson w Pittsburghu

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej