19 lipca / godz. 13:42 | Na stronie 155 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 28.06.2014; 02:22 | źródło: n\a
obrazek_news

Neal do Predators. Hornqvist i Spaling w Pens

A jednak. James Neal nie utrzymał się w naszej drużynie i od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem Nashville Predators. W zamian za Jamesa do Pittsburgha wędruje prawoskrzydłowy Patric Hornqvist oraz center Nick Spaling.

Hornqvist w ubiegłym sezonie zdobył 22 bramki i zaliczył 31 asyst w 76 meczach. Był czołowym skrzydłowym swojej drużyny.

Spaling zaś to zawodnik występujący na pozycji centra. Zapewne będzie uzupełnieniem bottom lines. W ubiegłym sezonie w 71 meczach zdobył 13 bramek oraz zaliczył 18 asysty.

Czy jest to dobry ruch? Ciężko ocenić. W zamian za Neala dostaliśmy niżej notowanego Szweda, z minimalnie mniejszym kontraktem i klasą odbiegającą od Nealera. W pakiecie dostaliśmy także prawa do negocjacji ze Spalingiem, któremu umowa właśnie wygasa. Jeśli Szwed nie będzie się spisywał przy Geno i Sidzie lepiej niż w Nashville będzie to spora porażka naszego GMa.

 

» wróć do strony głównej Zobacz także Poszukiwania skrzydłowego do top six zakończone? Oleksiak podpisany jako ostatni Matt Cullen wraca do Pittsburgha! Rynek wolnych agentów rozpoczęty. Johnson w Pittsburghu Jack Johnson nowym obrońcom Pens?

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej