19 lipca / godz. 13:40 | Na stronie 146 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 28.02.2016; 00:09 | źródło: n\a
obrazek_news

Justin Schultz nowym zawodnikiem Penguins!

Trade deadline już w poniedziałek, a więc nasz menadżer Jim Rutherford bierze się do pracy. W dniu dzisiejszym Pingwiny pozyskały z Edmonton Oilers Justina Schultza w zamian za trzecią rundę tegorocznego draftu. Schultz ma wzmocnić pingwinią defensywę.

Schultz 25-letni ofensywny obrońca, który tego sezonu notuje nieco słabszą kampanię. W tym sezonie w 45. spotkaniach zdobył 3. bramki oraz zaliczył 7. asyst, ale w poprzedniej kampanii zdołał uzbierać w sumie aż 31. punktów we wszystkich 81. grach sezonu zasadniczego.

Oddajemy za Schultza za trzecią rundę draftu więc ryzyko nie jest zbyt duże. Dodatkowo Oilers zachowają połowę kontraktu Justina, który wygasa po tym sezonie. Defensor wciąż ma status RFA, a więc w lecie Pingwiny będą miały pierwszeństwo w negocjacjach z zawodnikiem lub będą mogły go oddać do innego klubu. 

» wróć do strony głównej Zobacz także Poszukiwania skrzydłowego do top six zakończone? Oleksiak podpisany jako ostatni Matt Cullen wraca do Pittsburgha! Rynek wolnych agentów rozpoczęty. Johnson w Pittsburghu Jack Johnson nowym obrońcom Pens?

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej