22 stycznia / godz. 03:42 | Na stronie 179 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 29.06.2015; 18:04 | źródło: n\a
obrazek_news

Ian Cole z nowym trzyletnim kontraktem!

Jest pierwszy ruch naszego menadżera tego lata. Ian Cole w dniu dzisiejszym przedłużył umowę z klubem o kolejne trzy lata. Rocznie defensor zarobi 2,1 miliona dolarów. Bardzo przyzwoita umowa patrząc na okoliczności w jakich została ona podpisana.

Cole w Pittsburghu pojawił się w poprzednim sezonie po wymianie z St. Louis Blues, w której to Robert Bortuzzo został wymieniony właśnie na Cole'a. Jak później się okazało był to strzał w dziesiątkę. Cole w dwudziestu meczach rozegranych w barwach Pens zdobył jedną bramkę oraz zaliczył siedem asyst i był wówczas jednym z najlepiej punktujących zawodników zespołu w tym okresie sezonu (nie musimy chyba przypominać jak "wiele" bramek strzelaliśmy w końcówce sezonu).

Z niecierpliwością czekamy na kolejne ruchy naszego GM. 1 lipca już za dwa dni. Podobno czekają nas spore zmiany w klubie. 

» wróć do strony głównej Zobacz także M49.: SJS - PIT 2:1 - Brak skuteczności Pens Mecz #49: Sharks vs. Penguins M48.: LAK - PIT 1:3 - DeSmith z pierwszym zwycięstwem Mecz #48.: Kings vs. Penguins M47.: ANA - PIT 5:3 - Koniec zwycięskiej serii

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej