14 listopada / godz. 00:01 | Na stronie 216 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 14.07.2015; 10:34 | źródło: n\a
obrazek_news

Farnham z nową roczną umową

Bobby Farnham podpisał z klubem nową roczną umowę. Ulubieniec kibiców z Pittsburgha znany ze swojej nieustępliwej gry zapewne będzie jedną z osób rozważanych jako stały czwartoliniowiec w naszym zespole. Umowa Farnhama jest typu two-way, a na poziomie NHL jest o wartości 575 tysięcy dolarów. 

Bobby w poprzednim sezonie wystąpił już w jedenastu meczach Pens. Na farmie był jednym z wyróżniających się zawodników. Teraz zapewne ponownie otrzyma szansę na grę w big club.

Skład naszej czwartej linii wciąż nie jest kompletny. Zapewne Rutherford zaprosi kilku zawodników na camp przed sezonem spośród których jeden lub dwaj hokeiści otrzymają kontrakty. Większych powodów do zmartwień na dzień dzisiejszy nie ma bowiem skład bottom lines kompletuje się o niebo łatwiej niż top six czy linii defensywnych.

 

» wróć do strony głównej Zobacz także Mecz #16: Devils vs. Penguins M15.: PIT - ARI 4:0 - Seria porażek przełamana Mecz #15: Penguins vs. Coyotes M14.: WSH - PIT 2:1 - Bolesna porażka Mecz #14: Capitals vs. Penguins

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej