19 lipca / godz. 13:38 | Na stronie 147 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 14.07.2015; 10:34 | źródło: n\a
obrazek_news

Farnham z nową roczną umową

Bobby Farnham podpisał z klubem nową roczną umowę. Ulubieniec kibiców z Pittsburgha znany ze swojej nieustępliwej gry zapewne będzie jedną z osób rozważanych jako stały czwartoliniowiec w naszym zespole. Umowa Farnhama jest typu two-way, a na poziomie NHL jest o wartości 575 tysięcy dolarów. 

Bobby w poprzednim sezonie wystąpił już w jedenastu meczach Pens. Na farmie był jednym z wyróżniających się zawodników. Teraz zapewne ponownie otrzyma szansę na grę w big club.

Skład naszej czwartej linii wciąż nie jest kompletny. Zapewne Rutherford zaprosi kilku zawodników na camp przed sezonem spośród których jeden lub dwaj hokeiści otrzymają kontrakty. Większych powodów do zmartwień na dzień dzisiejszy nie ma bowiem skład bottom lines kompletuje się o niebo łatwiej niż top six czy linii defensywnych.

 

» wróć do strony głównej Zobacz także Poszukiwania skrzydłowego do top six zakończone? Oleksiak podpisany jako ostatni Matt Cullen wraca do Pittsburgha! Rynek wolnych agentów rozpoczęty. Johnson w Pittsburghu Jack Johnson nowym obrońcom Pens?

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej