22 stycznia / godz. 03:43 | Na stronie 201 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 25.02.2015; 22:03 | źródło: n\a
obrazek_news

Daniel Winnik wytransferowany do Pens!

Jest kolejny świetny ruch naszego menadżera Jima Rutherforda. GMJR przed kilkoma chwilami pozyskał z Toronto Maple Leafs Daniela Winnika za w miarę rozsądną cenę. Do Toronto w zamian powędrował Zach Sill oraz druga runda draftu w 2016 roku, a także czwarta runda draftu w roku 2015. Dodatkowo Toronto będzie opłacać połowę pensji Winnika. Zabieg ten dokonany został w celu zmieszczenia zawodnika w naszym salary cap. 

Od kilku dni mówiło się o potencjalnym zainteresowaniu Pingwinów Winnikiem, ale zawodnika chciałby pozyskać także inne kluby i wydawało się, że Maple Leafs będą czekali aż do samego trade deadline z oddaniem zawodnika aby uzyskać jak najwyższą cenę. Rutherford jednak po raz kolejny popisał się swoim kunsztem i zdołał przekonać działaczy Toronto do transferu już teraz.

Winnik to świetny gracz do bottom-six. Prawdopodobnie zagra u boku Suttera. W tym sezonie zdobył siedem bramek oraz zanotował osiemnaście asyst w 58 spotkaniach. 

Czy to ostatni ruch Rutherforda? Wciąż nie wiadomo. Menadżer Pens wciąż posyła klubowych skautów na inne ligowe spotkania. 

» wróć do strony głównej Zobacz także M49.: SJS - PIT 2:1 - Brak skuteczności Pens Mecz #49: Sharks vs. Penguins M48.: LAK - PIT 1:3 - DeSmith z pierwszym zwycięstwem Mecz #48.: Kings vs. Penguins M47.: ANA - PIT 5:3 - Koniec zwycięskiej serii

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej