19 kwietnia / godz. 19:42 | Na stronie 130 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 04.09.2014; 17:03 | źródło: n\a
obrazek_news

Daniel Carcillo na testach w Penguins

Generalny menadżer Pittsburgh Penguins, Jim Rutherford poinformował, że w dniu dzisiejszym klub podpisał tzw. "tryout contract" z Danielem Carcillo. Były zawodnik New York Rangers będzie we wrześniu testowany przez sztab szkoleniowy Pens. Carcillo razem z zespołem weźmie udział w campie przygotowawczym i zapewne zaprezentuje się w spotkaniach sparingowych. Po tym okresie klub zadecyduje przed sezonem czy podpisze umowę z 29-letnim Kanadyjczykiem.

Carcillo był draftowany w 2003 roku przez Penguins, ale w klubie nigdy nie zagrał. Występował jedynie w Wilkes-Barre/Scranton Penguins. Swój debiut w NHL Dan zaliczył w 2006 roku w barwach Coyotes. Ostatni sezon spędził w New York Rangers gdzie w sezonie regularnym rozegrał 31 spotkań, w których zdobył trzy bramki. 

Carcillo to typowy zawodnik mający pełnić role enforcera. Po odejściu z drużyny Glassa w naszym zespole brakuje zawodnika, który mógłby rzucić rękawice na lód. W ostatnich tygodniach przewijało się nazwisko Paula Bissonnette'a, który miałby pełnić tę rolę w Pens, ale widocznie klub nie zdołał osiągnąć porozumienia ze słynnym "Biznastym". 

» wróć do strony głównej Zobacz także R1.M4.: PHI - PIT 0:5 - Pingwiny krok od awansu Runda 1. Mecz 4.: Flyers vs. Penguins In the Room: Enjoy The Ride S07E07 R1.M3.: PHI - PIT 1:5 - Prowadzenie odzyskane Runda 1. Mecz 3.: Flyers vs. Penguins

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej