Zakłady NHL dla początkujących

Zakłady na hokej w Stanach Zjednoczonych są dalekie od najpopularniejszego sportu w kraju, ale od czasu pojawienia się Złotych Rycerzy w stolicy hazardu, Las Vegas w 2017 roku, zainteresowanie rynkami zakładów hokejowych wzrosło. Zakłady na hokej są podobne w swojej koncepcji do linii baseballowych, ponieważ hokej jest głównie grą na pieniądze ze standardowym lista kasyn internetowych przedziałem cenowym wynoszącym -1,5 gola - podobnie jak baseball z -1,5 biegami. Zakłady na hokej są oferowane u każdego bukmachera, więc znalezienie gry, która Ci się podoba, nigdy nie jest trudne, a jeśli nie lubisz zakładów na wygraną, możesz między innymi postawić w sumie więcej niż niżej.

Zrozumienie kursów hokejowych

Ponieważ sport oparty na linii ceny jest bardzo podobny do zakładów na bejsbol, zrozumienie kursów hokejowych przebiega w podobny sposób. Na przykład, możesz mieć grę między New York Rangers i Pittsburgh Penguins, w której Penguins są wymienione jako ulubione -165 na line. Oznacza to, że gracz będzie musiał wydać 165 $, aby wygrać 100 $, jeśli będzie wspierał Pittsburgh, a suma na ten mecz będzie się mieścić w przedziale od 5,5 do 6,5 bramek.

Jedna z kluczowych różnic w stosunku do zakładów na bejsbol naprawdę skupia się na rozproszeniu - zwanym inaczej „linią krążka” w kursach hokejowych - ponieważ liczba -1,5 nadal oferuje wysokie kursy plus pieniądze, jeśli pasuje. Ta sama linia w Pittsburghu może wynosić +150 do linii -1,5 krążka, ale kluczowa różnica polega na podstawowym strategicznym sposobie gry w hokeja. Drużyna, która przegrała mecz pod koniec 3. tercji, w pewnym momencie wycofa swojego bramkarza na kilka minut przed końcem, dając prowadzącemu prowadzenie łatwą szansę na dodanie kolejnego gola. Sugeruje to, że zakłady na krążki mają większe szanse trafienia w baseball niż zakłady na linie, ponieważ w baseballu polowi nie opuszczają boiska na koniec meczu. To jest coś, co należy wziąć pod uwagę, gdy uczysz się rozumieć wszystkie niuanse kursów hokejowych.

NHL Future Betting

Przyszłe zakłady w zakładach NHL istnieją w formacie podobnym do innych profesjonalnych zakładów sportowych oferowanych przez bukmacherów, ponieważ hokej oferuje wyniki, takie jak kto wygrywa, każdy, kto wygrywa w swojej lidze / konferencji, oraz łączną liczbę punktów w sezonie. ... Sezonowe sumy punktów są zasadniczo tym, co inne sporty zaklasyfikowałyby jako zwycięstwa w sezonie - dodatkowe rekwizyty - ale przy nieco innym systemie punktowym w klasyfikacji hokejowej system punktowy jest po prostu najlepszy. Sposobem na zrobienie czegoś pod każdym względem. na lodzie.

Kursy końcowe Pucharu Stanleya

Zakłady futures na Puchar Stanleya to te, które są publikowane wcześniej niż ktokolwiek inny przed nadchodzącym sezonem i często omawiane. Ponieważ jednak hokej jest sportem, który ma wiele niepowodzeń każdego roku podczas playoffów, a przypadek szczęścia jest ważniejszym czynnikiem w tym sporcie niż w innych profesjonalnych sportach, trzymanie się z dala od ulubionych drużyn na rynku kontraktów terminowych niekoniecznie jest złą rzeczą. , pomysł na hokej. Nie żeby faworyci nie wygrali, ale biorąc pod uwagę drużynę, która wygrywa Presidential Trophy, przyznawaną drużynie, która wygrywa sezon zasadniczy z największą liczbą punktów w lidze, czyli najlepszą drużyną - osiem razy w ciągu 33 lat. i tylko dwukrotnie od 2002-03 do 2018-19, zmniejszenie prawdopodobieństw na rynku kontraktów terminowych może być opłacalne.

Jak obstawiać finał Pucharu Stanleya

Zakłady na finały Pucharu Stanleya to przypadek, w którym gracze mogą traktować ostatnią passę jak World Series lub finały NBA, podczas gdy mogą niecierpliwie czekać na podjęcie działań w zakresie ceny passy - która drużyna zdobędzie trofeum - i / lub mecz o zwycięstwo gra. podejście też.

Szanse na cenę serii finałów Pucharu Stanleya będą się zmieniać po zakończeniu każdego meczu, więc gracze powinni o tym pamiętać, jeśli ich drużyna przegra w pierwszym meczu serii. Zostanie wtedy ogłoszone więcej informacji o przegranej cenie dla wspomnianego zespołu, ale zawsze istnieje obawa, że ​​wspomniany zespół wygra mecz 1 i pominie linię przedprodukcyjną, jeśli masz zamiar czekać. To delikatna równowaga, która staje się łatwiejsza wraz z doświadczeniem.

Kursy na wiosenne play-offy NHL to te, które oferują różnorodne możliwości obstawiania i te, których kulminacją jest publikacja finału Pucharu Stanleya. Przyszli gracze nadal mają w tym momencie pytanie, czy „zabezpieczyć czy nie” - hedging będzie polegał na wygraniu finału z St. Louis Blues, gdy gracz postawił już zakład na swojego przeciwnika w finale ... - zapewnić sobie zysk, ale znowu jest to inna sytuacja, którą łatwiej rozwiązać mając doświadczenie w obstawianiu.

Jak obstawiać play-offy NHL

Zakłady na playoffy NHL można obstawiać na podstawie ceny każdego meczu lub serii, a nawet zakłady poboczne związane z tym, która drużyna wygra, ile meczów i ile meczów będzie w serii. Ponieważ wszystkie dane z sezonu regularnego są stabilne w momencie publikacji linii zakładów na playoffy NHL, gracze powinni być świadomi, że te liczby, które kompilatory kursów ustawiają dla swoich linii zakładów hokejowych po sezonie, są teoretycznie równie dokładne. jak przez cały rok. Oczywiście nadal istnieją rzeczy, takie jak szczęście i odbicia, które mogą najwyraźniej wykoleić co najmniej jedną z najlepszych drużyn NHL na początku playoffów, ale aby odnieść sukces, musisz dokładnie przeanalizować swoje szanse na hokej w NHL podczas playoffów.

Wyniki

A dla tych graczy, którzy stawiają na outsiderów, którzy borykają się z niepowodzeniami, pogoń za większymi punktami na spreadach punktów hokejowych na alternatywnych liniach i inne warianty kursów hokejowych oferowanych o tej porze roku mogą również zwiększyć bankroll. Poniżej znajdują się niektóre z najlepszych witryn z zakładami, od których możesz zacząć w NHL.