Znamy listę powołanych na obóz przygotowawczy

13 września czyli już za 8 dni startuje oficjalnie obóz przygotowawczy naszej drużyny przed sezonem. Menadżer Penguins Jim Rutherford powołał 54 zawodników, którzy powalczą o miejsce w składzie. 

W gronie 54 powołanych zawodników znalazło się 31 napastników, 17 obrońców oraz 6 bramkarzy. W składzie znajduje się 24 zawodników, którzy w poprzednim sezonie rozegrali minimum jedno spotkanie dla Penguins.

Camp rozpocznie się 13 września i potrwa aż do początku sezonu. W jego trakcie zostanie rozegrane sześć spotkań sparingowych, a po każdym meczu kadra Pens będzie stopniowo się uszczuplać, a wyeliminowani zawodnicy będą odsyłani do farmy w AHL lub do swoich drużyn juniorskich. 

Prócz weteranów naszej drużyny w składzie na camp znaleźli się młodzi zawodnicy tacy jak obrońcy Calen Addison i Pierre-Olivier Joseph, którzy mają spore szanse na debiut w NHL w najbliższym sezonie. W ataku nie zabraknie naszego tegorocznego pierwszego wyboru w drafcie, Sama Poulina czy Jordy'ego Bellevire.

Pełny skład można zobaczyć TUTAJ

Przebieg campu na bieżąco będziemy relacjonować na naszym portalu. 

Komentarze

POLECANY ARTYKUŁ
Zobacz film dokumentalny "Pittsburgh is our home"
Film przygotowany specjalne z okazji 50-lecia istnienia klubu.