Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins 2:1

Osłabiony dzisiejszego wieczoru zespół Pittsburgh Penguins przegrywa z Winnipeg Jets. Już w ósmej sekundzie po pierwszym wznowieniu zawodnicy gospodarzy objęli prowadzenie, wynik otworzył Kyle Wellwood, a asystowali mu Burmistrov i Antrapov. Jeszcze w końcówce pierwszej tercji wynik na 2:0 podwyższył Tanner Glass, a po raz kolejny asystował Burmistrov. W drugiej tercji lekką przewagę miały Pingwiny, i udokumentowali to bramką. Zbynek Michalek dał nadzieje drużynie z Pensylwanii, aby wyjść z punktami z tego meczu. Niestety w trzeciej tercji nie udało się już zapunktować, na nieszczęście Pens dobrze w bramce gospodarzy spisywał się Ondrej Pavelec i rozdmuchał marzenia kibiców Penguins na zdobycie chociaż jednego punktu w meczu. Hałaśliwe grono kibiców Jets skutecznie przeszkadzało zawodnikom Penguins na wygranie meczu, najmniejsza hala w całym NHL pozwalała na olbrzymie echo które tłumiło graczy Pens. Dan Bylsma powiedział, że atmosfera w budynku była niesamowita. "Spodziewaliśmy się od Jets twardej gry, dużo emocji i energii na początku meczu, było dokładnie tak jak się tego spodziewałem"