Hazard w NHL

Kiedy kibicuje się Pittsburgh Penguins od tylu lat, siłą rzeczy pojawić się może pokusa zrobienia czegoś nowego. Zresztą, przekuwanie wiedzy i doświadczeń na dodatkowe zarobki, to zawsze fajna sprawa. Dlatego też w tym obszernym materiale chcemy wam przedstawić tematykę zakładów sportowych nakierowanych na NHL i hokej na lodzie ogólnie. Sprawdziliśmy dokładnie, czego oczekiwać i na jakie zdarzenia nastawiać się najlepiej. Jednocześnie nie zapomnieliśmy o takich zagadnieniach jak chociażby zestawy promocji, obsługa klienta czy ogólnie opinie graczy z całego świata. Im dokładnie przyjrzymy się bowiem sprawie, tym większe później szanse na pokaźne wygrane. Bo jeśli już mamy się skupić na rywalizacji tego typu, to zróbmy to tak, jak należy.

Obstawianie zakładów sportowych to bardzo przyjemna i łatwa sprawa. Trzeba jednak pamiętać, że mimo wszystko mówimy tutaj o hazardzie. Warto zatem założyć sobie cele i nigdy ich nie przekraczać. Dotyczy to np. czasu spędzanego na takiej stronie czy przede wszystkim, środków finansowych, które zainwestujemy. Jeśli zdecydujecie się na „wejście w temat”, w pierwszej kolejności musicie wybrać bukmachera, który sprosta waszym oczekiwaniom. Właśnie na tym etapie dobrze sprawdzić, czy jest to marka legalna i uczciwa, bezpieczna i wypłacalna. Pod tym kątem najlepiej jest poczytać o oficjalnych wytycznych m.in. Ministerstwa Finansów, które to takie licencje wydaje. Marki STS, Fortuna, Totolotek czy Winners na pewno już kojarzycie. Każda z nich oferuje jednak różne kursy, promocje czy poziom obsługi klienta. Dlatego też indywidualne preferencje są tu warte uwagi. Gdy ten etap domkniecie, będziecie mogli założyć swoje pierwsze konto. Jest to oczywiście całkowicie darmowe. Bukmacher wymaga jedynie tego, abyście mieli już ukończoną pełnoletność, dzięki czemu otworzą się przed wami wszelkie bramy dotyczące samej gry. Proces zakładania konta to jeden formularz. Razem z weryfikacją danych (np. poprzez zeskanowanie dowodu) zagadnienie nie zajmie wam więcej niż kilka minut. Po zakończeniu tego, od razu przystąpicie do gry, szczególnie, że metody wpłat są coraz obszerniejsze. Możecie tu liczyć na klasyczne Przelewy24, PayU czy też liczne portfele internetowe bądź nawet kryptowalutę, tak popularną od kilku dobrych miesięcy. No, ale dobrze. Uznajmy, że rejestrację i pierwszą wpłatę mamy za sobą. Co na nas czeka następnie?

Gra na NHL będzie na pewno ciekawa, aczkolwiek raz jeszcze przypomnimy, że dużo zależy tu od strony na którą traficie. Bukmacherzy lubią nobilitować wybrane produkty, dzięki czemu standardowe kursy mogą być wyższe niż u konkurencji. Warto zatem przeanalizować kilka pozycji, które was interesują. Biorąc pod uwagę, że posiadanie konta jest darmowe, możecie dywersyfikować swoje środki tak, by grało się możliwie najlepiej. Ranking kasyn online, który sobie stworzycie będzie bardzo korzystny i pozwoli przeskakiwać od operatora do operatora, by zawsze mieć tylko takie wyniki, które was cieszą. A wysokość kursu to jeden z najważniejszych czynników na które będziecie przy hokeju patrzeć. Co liczy się jeszcze? Oczywiście szybkość wpłat i wypłat, ale też czas rozliczania waszego kuponu, możliwość gry na żywo czy ilość zdarzeń dodatkowych, na które obstawicie. Jedynie skumulowane czynnika oddadzą wam realny wygląd danego operatora. W ten sposób łatwiej wam będzie zadecydować czy chcecie grać – czy też nie. A kontekście Pittsburgh Penguins opcji powinno być naprawdę dużo, co postaramy się potwierdzić na kilku przykładach.

Jeśli chodzi o NHL, to czeka na was kilka podstawowych zagadnień, które warto znać:

● Na mecze można obstawiać nawet na sporo przed startem sezonu
● Dostępne są zdarzenia treningowe i sparingi, wszelkie mecze towarzyskie
● Zakłady dzielone są na rozgrywki przyszłe, na żywo oraz potencjalnych zwycięzców

W kontekście kuponów, gracze mają zwykle kilka opcji. W pierwszej kolejności zagracie na popularne „Single”. Są to pojedyncze zdarzenia, czyli np. mecz Pittsburgh Penguins kontra Montreal Canadiens. Przykładowo zobaczycie przy tym kurs 1,95 kontra 3,50 w zależności od doboru drużyny, co oznacza, że stawiając 10 złotych na gospodarzy, możecie wygrać 19,50. Drugą opcją są kupony kombinacyjne. W ich przypadku do jednego zdarzenia możecie dodawać jeszcze kilka. Dzięki temu potencjalna wygrana zyska znacznie wyższy kurs końcowy, ale tym samym, będzie też trudniejsza do przewidzenia. Na koniec dodamy jeszcze, że część bukmacherów udostępnia tzw. Rozwiązania systemowe. W ich przypadku nie każdy zakład musi być zwycięski, by sam kupon zakończył się sukcesem. Przypomina nam to nieznacznie system Cashout, który do oferty polskich bukmacherów wprowadzono na przestrzeni ostatniego roku. Co gwarantuje? Gracz w jego przypadku może zakończyć kupon przed końcowym gwizdkiem. Dzięki temu nie musicie się niepokoić o wynik, a i tak wygracie. Rzecz jasna wartość kuponu będzie odpowiednio niższa, ale jest to rozwiązanie, które od czasu do czasu uratuje wam grany kupon. Wszyscy wiemy jak to jest z bramkami w ostatnich sekundach…

W kontekście samej gry macie standardowo dwie opcje: gra na żywo oraz przed rozpoczęciem danego meczu. W zakładce NHL dostępne będą wszystkie mecze najbliższej kolejki i co najważniejsze, sami będziecie mogli decydować nie tylko o tym na kogo zagracie, ale też jakie zdarzenia dodatkowe wybierzecie. Standardowo można grać na tzw. 1 X 2, czyli zwycięstwo, remis i porażkę gospodarzy. Pojawiają się jednak dodatkowe rozwiązania jak np. to, która drużyna zwycięży serię, jakie pojawią się wyniki, w tym dokładne, kto strzeli bramkę czy jak wydarzenie przebiegać będzie od samego początku. To wiele możliwości analitycznych, dlatego też bukmacherzy i kasyna udostępniają dział statystyk. Znaleźć w nim można wszelkie informacje historyczne pod kątem meczów pomiędzy drużynami (H2H) czy też ostatnich potyczek w lidze czy meczach sparingowych.

Na koniec pragniemy zaznaczyć jeszcze o dwóch rzeczach. Zawsze możecie się wspierać kampaniami promocyjnymi. Dzięki nim wasze kupony będą ciekawsze i pewniejsze. Ranking kasyn online pozwoli wam stworzyć wizję bonusów, które interesują i kuszą od pierwszego dnia użytkowania. Dla przykładu możecie liczyć na akcję powitalną, gdzie otrzymacie podwojenie swoich środków. Po drugie dostępne są też doładowania gotówkowe, cashback w formie zwrotu części zainwestowanej i przegranej gotówki czy w ogóle darmowe zakłady. W połączeniu z programem lojalnościowym czy bonusem urodzinowym, NHL będzie dla was ciekawą opcją, zwłaszcza, że znajdziecie w niej znacznie wyższe kursy na wygrane niż chociażby w piłce nożnej. Tu nawet potężny faworyt wyceniany jest średnio na 1,80 i więcej. Dodatkowo można liczyć na wsparcie obsługi klienta. Jeśli gra lub jakaś akcja nie jest dla was do końca zrozumiała, wówczas od razu zwracajcie się do pomocy. Czat na żywo dostępny jest zwykle przez całą dobę, także w weekendy.

Komentarze

POLECANY ARTYKUŁ
Zobacz film dokumentalny "Pittsburgh is our home"
Film przygotowany specjalne z okazji 50-lecia istnienia klubu.