Czarna Seria?

Ubiegłej nocy „Pens” przegrali drugi mecz z rzędu, tym razem ulegli w drużynie „Błyskawic”.

Mecz nie był porywczy w dobre akcje, gospodarze już po 1 tercji prowadzili 2:0. Dużo sytuacji mieli Penguins ale zawsze brakowało tego, kto by wykończył dogodną akcję. Dopiero Rupp w 3 tercji znalazł drogę do bramki strzeżonej przez Rolosona. Ta porażka „Pens” przybliżyła nas do potyczki z Tampa Bay w 1 rundzie Play Off, ale wyniku naprawdę szkoda, ponieważ w Wells Fargo Center doszło do sporej niespodzianki - Flyers ulegli tam drużynie z Atlanty. Na podsumowanie, dodam tylko, że mecz naprawdę był do wygrania, wystarczyło wykończyć dogodne sytuację. Gorąco było podczas Empty Net pod koniec spotkania, ale nic z tego nie wynikło..