Co z kontraktem Petterssona?

Za dwa tygodnie rusza camp przygotowawczy naszego zespołu, a nadal bez kontraktu pozostaje Marcus Pettersson. Co dzieje się z nową umową Szweda?

Rutherford zapewnia, że nic niepokojącego. Pens chcą podpisać Petterssona na dłuższy kontrakt, a do tego potrzebują cap space, którego w Pittsburghu obecnie brak. Nasz menadżer od dawna zapowiada jeszcze jeden transfer, pytaniem pozostaje kiedy pociągnie za spust?

Powinno to nastąpić jak najszybciej bowiem Pettersson bez nowej umowy nie może pojawić się w Pittsburghu. Wszystko to przez kwestie wizowe. Pettersson potrzebuje kontaktu aby dostać nowe dokumenty uprawniające go do przebywania w USA w celach zarobkowych. 

Przyszły tydzień wydaje się więc być najbardziej rozsądnym terminem na podpisanie nowego kontraktu i transfer w Pittsburghu. Nie wiadomo jednak jakiego transferu można spodziewać się w Pittsburghu. Rutherford najchętniej chciałby pozbyć się kogoś z dwójki Gudbranson/Johnson, ale zadanie to będzie bardzo ciężkie do wykonania. 

W Pittsburghu zaś pojawiają się kolejni zawodnicy. Jake Guentzel, Jewgienij Małkin, Kris Letang dołączyli w ostatnim tygodniu do rosnącej grupy zawodników trenujących w ośrodku szkoleniowym Penguins w Cranberry. 

Komentarze

POLECANY ARTYKUŁ
Zobacz film dokumentalny "Pittsburgh is our home"
Film przygotowany specjalne z okazji 50-lecia istnienia klubu.