18 stycznia / godz. 10:34 | Na stronie 179 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 28.06.2017; 22:51 | źródło: n\a
obrazek_news

Trwają rozmowy z Justinem Schultzem

Dobre wieści z Pittsburgha. Menadżer Justina Schultza przyznał, że prowadzone są rozmowy z klubem na temat wieloletniej nowej umowy dla naszego defensora, który jasno dał do zrozumienia swojemu menadżerowi, że chce pozostać w Pittsburghu.

Menadżer Schultza, Wade Arnott podkreśla, że rozmowy są we wczesnej fazie, ale nastrój wokół nich jest bardzo dobry. Jim Rutherford również wielokrotnie mówił, że chce zatrzymać Schultza i wynagrodzić go za poprzedni sezon dobrym kontraktem. 

- To nie tajemnica, że chce zostać w Pittsburghu. Justin jest zastrzeżonym wolnym agentem i to nie jest tak, że nie ma żadnego wyboru. 1 lipca będzie mógł słuchać ofert od innych klubów - przyznaje Arnott.

Arnott powiedział także, że Schultz nie podpisze oferty kwalifikacyjnej od Penguins na kwotę 1,7 miliona dolarów. Jest to normalne posunięcie. Oferta kwalifikująca musiała zostać wysłana przez klub aby Schultz nie stał się wolnym agentem ze statusem UFA. Umowy Justina można spodziewać się na poziomie 4-5 milionów dolarów. 

Równolegle prowadzone są negocjacje z innymi zawodnikami ze statusem RFA takimi jak Conor Sheary czy Brian Dumoulin. Pod koniec tygodnia być może będziemy mogli powiedzieć więcej na ten temat. 

» wróć do strony głównej Zobacz także M47.: ANA - PIT 5:3 - Koniec zwycięskiej serii Murray wypada ze składu na czas nieokreślony Mecz #47: Ducks vs. Penguins In the Room: Feel The Juice S07E04 M46.: PIT - NYR 5:2 - Granica 50 punktów przebita

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej