23 stycznia / godz. 11:00 | Na stronie 230 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 26.02.2018; 21:27 | źródło: n\a
obrazek_news

Trade deadline za nami. Jeden dodatkowy transfer

Okienko transferowe w lidze NHL zostało zamknięte. Penguins dokonali dzisiaj tylko jednego transferu, który miał na celu wzmocnienie naszych rezerw w AHL. Pens pozyskali z Carolina Hurricanes Josha Joorisa w zamian za Grega McKegga. 

Jooris to 27-letni center o dobrych warunkach fizycznych, który z pewnością przyda się na naszej farmie w AHL. Prócz tego nie mieliśmy żadnych transferów. Pens nie udało dodać się weterana do defensywy, ale Rutherford nie wyglądał jakby bardzo o to walczył. Dzisiejszy trening drużyny oglądał bowiem z trybun, co było jasnym sygnałem, że nie prowadzi żadnych większych negocjacji. 

To okienko transferowe i tak należy do Pens i do Lightning. Pens pozyskali z pewnością jeden z najbardziej łakomych kąsków w postaci Brassarda. Tampa Bay pozyskała dzisiaj z New York Rangers Ryana McDonagha. 

Znamy więc już skład jaki powalczy o ponowną obronę mistrzowskiego tytułu. Z pewnością nasza głębia na pozycji centra jest teraz bardzo imponująca. Penguins prawdopodobnie mają najlepszy zestaw centrów w lidze  Crosby, Małkin, Brassard i Sheahan to musi budzić respekt. 

» wróć do strony głównej Zobacz także M48.: VGK - PIT 7:3 - Słaby mecz w Vegas Mecz #48: Golden Knights vs. Penguins M47.: ARI - PIT 2:3 OT - Wymęczone zwycięstwo w Arizonie Mecz #47: Coyotes vs. Penguins Blandisi najnowszym Pingwinem; Brassard w Blue Jackets?

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej