22 listopada / godz. 02:59 | Na stronie 73 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 14.11.2017; 20:17 | źródło: n\a
obrazek_news

Spotkanie w Krakowie już w przyszłym tygodniu!

Mamy dobre informacje — przyszłotygodniowe spotkanie w Krakowie na wspólne oglądanie meczu Penguins z Bruins odbędzie się już na pewno! Zarezerwowaliśmy salę w pubie Football Heaven i teraz liczymy jedynie na waszą obecność! Można się rzecz jasna jeszcze zapisywać! 

Gdzie: Football Heaven Bar, ul. św. Filipa, Kraków

Kiedy: piątek 27 listopada, 19:00

Zapisy: Prosimy o zapisy poprzez TEN (KLIKNIJformularz. 

Zapraszamy wszystkich kibiców NHL — nie tylko Penguins czy Bruins, mile widziani są wszyscy fani. Tym bardziej, że być może o 22:00 puścimy kolejne spotkanie. Aż cztery spotkania będą rozgrywane zaraz po zakończeniu meczu Pens. Wszystko w tej kwestii zależy od Was. 

Kto był w zeszłym roku ten wie, że atmosfera jest fajna :) Bar jest dobrze zaopatrzony, w kwestii jedzenia będzie zamawiana pizza. 

Impreza jest darmowa, ale wstęp do sali będą miały tylko osoby z listy. Zapisujcie się już teraz! Bliżej terminu skontaktujemy się z Wami i spytamy o ostateczną decyzję. Niemniej jednak jeśli wiesz, że nie przyjdziesz — nie zapisuj się. 

Pełną rozpiskę watch parties planowanych przez nas znajdziecie TUTAJ


» wróć do strony głównej Zobacz także Pingwiny ponownie zagrają w Stadium Series In the Room: The Bread and Butter S07E02 M22.: PIT - CHI 1:2 - Crawford skradł mecz Mecz #22: Penguins vs. Blackhawks M21.: OTT - PIT 1:3 - Stolica Kanady podbita

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej