20 lipca / godz. 23:59 | Na stronie 165 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 26.06.2017; 13:48 | źródło: n\a
obrazek_news

Pracowity tydzień w Mieście Stali

Przed nami bardzo ciekawy tydzień dla życia drużyny. W tym tygodniu bowiem Jim Rutherford powinien zakontraktować na nowe umowy pierwszych zawodników, a także w sobotę czeka nas rynek wolnych agentów. Czego należy się spodziewać?

Zacznijmy od zawodników ze statusem UFA czyli takich, którzy bez porozumienia ze starym klubem mogą 1 lipca podpisać umowy. Są to Nick Bonino, Chris Kunitz, Matt Cullen, Ron Hainsey, Mark Streit oraz Trevor Daley. Rutherford przyznał, że na tej liście priorytetem dla Penguins jest Bonino. Czy możliwe jest podpisanie Bonesa? Obym się mylił, ale typuje, że nie. Bonino będzie zapewne chciał znaleźć swój pierwszy duży kontrakt, a Penguins nie są w stanie mu tego zagwarantować. Pięć milionów dla Nicka to kwota jak najbardziej możliwa, Penguins mogliby mu zaoferować max 3, może 4 miliony.

Spodziewam się zakontraktowania Chrisa Kunitza za drobne pieniądze, które przejawiał chęci pozostania w Pittsburghu na końcówkę swojej kariery. Matt Cullen zapewne dopiero w ciągu wakacji podejmie decyzje, ale być może to już czas na jego emeryturę.

Hainsey, Streit i Daley - tą trójkę typuje do odejścia z drużyny. Daley zapewne znajdzie przyzwoitą posadę za dobre pieniądze, a Hainsey i Streit nie powinni być w obszarze zainteresowań naszego menadżera.

W tym tygodniu być może uda się podpisać pierwszych zawodników ze statusem RFA czyli Justina Schultza, Briana Dumoulina, Conora Sheary i Derricka Pouliota. Wszyscy ci zawodnicy uzyskali oferty kwalifikujące i trwają z nimi negocjacje. Raczej po wytransferowaniu Marca-Andre Fleury uda się podpisać wszystkie nazwiska z tej listy. Największą umowę dostanie zapewne Justin Schultz, dla którego spodziewałbym się długiego kilkuletniego kontraktu. Nieco mniejsze pieniądze ale zapewne i też czas trwania umowy dostaną Dumoulin i Sheary. 

Jak będzie naprawdę? Pokaże rzeczywistość. Zaglądajcie często na nasz portal w tym tygodniu bowiem znajdziecie tu wszystkie plotki transferowe oraz informacje o nowych kontraktach.

 

» wróć do strony głównej Zobacz także Wzmocnienie głębi - Derek Grant Pingwinem Poszukiwania skrzydłowego do top six zakończone? Oleksiak podpisany jako ostatni Matt Cullen wraca do Pittsburgha! Rynek wolnych agentów rozpoczęty. Johnson w Pittsburghu

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej