23 stycznia / godz. 18:40 | Na stronie 120 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 26.08.2018; 12:32 | źródło: n\a
obrazek_news

Poznaliśmy logo Stadium Series 2019. Co z alternatywnymi jerseyami?

Liga zaprezentowała oficjalne logo przyszłorocznego Stadium Series pomiędzy Penguins a Flyers, które tym razem zostanie rozegrane na stadionie Lincoln Field w Philadelphii.

Spotkanie to będzie rewanżem za Stadium Series w 2017 roku, które odbyło się na Heinz Field w Pittsburghu również pomiędzy Penguins i Flyers. Wówczas górą były Pingwiny, które wygrały z Lotnikami 4:2. 

Mecz został zaplanowany na 23 lutego 2019 roku. 

Wiele drużyn w ciągu lata prezentuje trzecie alternatywne jerseye jakie ma zamiar używać w najbliższej przyszłości. Wiele fanów Penguins zadaje sobie pytanie co z alternatywnymi jerseyami Pens? Niestety nie spodziewałbym się ich tego lata właśnie z powodu Stadium Series, na które liga zwyczajowo przyodziewa drużyny w odmienione bluzy. Być może tegoroczne jerseye na Stadium Series na stałe zadomowią się w sportowej garderobie Pens a nawet jeśli nie to drużyna na pewno rozegra w nowych bluzach kilka spotkań w przyszłym sezonie. Stąd prezentacji alternatywnych jerseyów możemy spodziewać się najwcześniej w lecie 2019 roku.

» wróć do strony głównej Zobacz także M48.: VGK - PIT 7:3 - Słaby mecz w Vegas Mecz #48: Golden Knights vs. Penguins M47.: ARI - PIT 2:3 OT - Wymęczone zwycięstwo w Arizonie Mecz #47: Coyotes vs. Penguins Blandisi najnowszym Pingwinem; Brassard w Blue Jackets?

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej