21 października / godz. 03:26 | Na stronie 159 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 20.11.2017; 09:32 | źródło: n\a
obrazek_news

Pingwiny ponownie zagrają w Stadium Series

Równo po dwóch latach Penguins rozegrają rewanżowe spotkanie Stadium Series z Philadelphia Flyers, tym razem na wyjeździe. Liga ogłosiła iż w 23 lutego 2019 roku na Lincoln Financial Field w Philadelphii odbędzie się kolejna edycja Stadium Series.

Taka informacja nie jest zaskoczeniem. Gdy przyznawano Stadium Series w 2017 roku Pingwinom od razu mówiło się, że będzie możliwe rewanżowe spotkanie pomiędzy tymi drużynami na otwartym lodzie w Philadelphii. Pens pokonali w tym roku Flyers 4:2 na Heinz Field czego sam osobiście byłem świadkiem.

Lincoln Field może pomieścić niemal 70 tysięcy widzów. Na co dzień odbywają się tam spotkania ligi NFL. Z pewnością spotkania na otwartych stadionach nie mają już takiego uroku jak dawniej, ale nadal jest to świetna okazja i motywacja na wyjazd do USA. Macie więc niemal półtora roku na planowanie budżetu i wyjazd do Philadelphii :) 

» wróć do strony głównej Zobacz także M6.: TOR - PIT 0:3 - Huczny powrót Murraya Mecz #6: Maple Leafs vs. Penguins Trzy mecze Pens w TVP Sport w listopadzie! M5.: PIT - VAN 2:3 OT - Kolejna porażka po dogrywce Mecz #5: Penguins vs. Canucks

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej