Pingwiny kończą sezon

Pittsburgh Penguins przegrał po raz kolejny z drużyną Tampa Bay Lighting 0:1 w 7. meczu 1. rundy Play-off ligi NHL. Tym samym Pens przegrali rywalizację w meczach 3-4 i zakończyli sezon.

Pogromcą Pittsburgha we wczorajszym spotkaniu okazał się Bergenheim, który zdobył jedyną w tym spotkaniu bramkę w 6. minucie 2. tercji spotkania. Pingwiny próbowały zdobyć bramkę i miały do tego kilka dobrych sytuacji, ale Roloson był wczoraj niedopokonania i co jakiś czas popisywał się świetnymi interwencjami.

Chyba nikt nie spodziewał się, że tak potoczą się losy tej rywalizacji, którą zawodnicy Pens rozpoczęli dobrze i doprowadzili do stanu rywalizacji 3:1. Do awansu Pingwiny potrzebowały tylko jednego zwycięstwa, którego niestety nie udało się zdobyć i wczorajsze spotkanie było ostatnim w sezonie 2010/2011.

Szersze podsumowanie sezonu już wkrótce

UWAGA!

Co prawda Penguins odpadło z PO, ale nie oznacza to, że nasz portal obudzi się do życia dopiero w październiku. Będziemy informować o dalszym przebiegu PO oraz o rozpoczynających się jutro Mistrzostwach Świata na Słowacji. Poza tym nadal trwa typer oraz będziemy umieszczać informacje dot. transferów.