23 stycznia / godz. 19:35 | Na stronie 151 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 14.09.2018; 20:45 | źródło: n\a
obrazek_news

Obóz przygotowawczy rozpoczęty!

Dzisiaj w Pittsburghu oficjalnie ruszyły przygotowania drużyny do nowego sezonu. Trener Mike Sullivan po raz pierwszy przeprowadził treningi na lodzie i pojawił się na konferencji prasowej. 

Zawodnicy zostali podzielenie na trzy grupy, w których odbywali treningi. Największe emocje wzbudziła pierwszego dnia linia Guentzel Crosby  Sprong. Wszyscy kibice Pens mają ogromne nadzieje, że najbliższy sezon w końcu będzie należał do młodego holenderskiego hokeisty.

Pojawiły się także pierwsze informacje o kontuzjach. Derick Brassard nie trenował z powodu choroby. O ile Brassard niedługo powróci do treningów, o tyle gorzej sytuacja wygląda z Sheahanem, który ma kontuzje dolnych partii ciała. Nie wiadomo jak poważna jest to kontuzja. 

Dzisiaj odbył się także wewnętrzny sparing, który był bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem 4:3 dla drużyny pierwszej. 

Jutro treningi będą kontynuowane, a już we wtorek sparing z Buffalo Sabres!

» wróć do strony głównej Zobacz także M48.: VGK - PIT 7:3 - Słaby mecz w Vegas Mecz #48: Golden Knights vs. Penguins M47.: ARI - PIT 2:3 OT - Wymęczone zwycięstwo w Arizonie Mecz #47: Coyotes vs. Penguins Blandisi najnowszym Pingwinem; Brassard w Blue Jackets?

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej