19 lutego / godz. 02:46 | Na stronie 93 osób | ISSN 2084-1485

penguins.pl

Dawid Szewczyk 18.01.2018; 20:01 | źródło: n\a
obrazek_news

Mecz #48.: Kings vs. Penguins

Po porażce w Anaheim Pingwiny przenoszą się do Los Angeles gdzie dzisiaj zagrają z miejscowymi Kings. Punkty w dzisiejszym spotkaniu ponownie dla podopiecznych Mike'a Sullivan są piekielnie ważne.

Niestety wczoraj po fatalnej drugiej tercji i słabym występie Jarry'ego (choć rzecz jasna nasza defensywa nie była bez winy) przegraliśmy z Ducks 5:3. Pingwiny goniły wynik w trzeciej tercji spotkania, ale na wyrównanie zabrakło czasu. To przerwało serię czterech zwycięstw Pens z rzędu i ponownie stawia nasz zespół w niezbyt komfortowej sytuacji.

Jeśli szukać okazji na rozpoczęcie kolejnego winning streaku to mecz z Kings wydaje się niezłym pomysłem. Los Angeles bowiem ostatnio gra słabo. Przegrało cztery spotkania z rzędu oraz cztery spotkania z rzędu na własnym lodzie. Kings jednak do meczu przystąpią wypoczęci, wczoraj oglądali mecz Pingwinów w telewizji w swoich domach.

Nie wiadomo kto dzisiaj stanie w bramce. Prawdopodobnie Sullivan ponownie postawi na Jarry'ego. Przypomnijmy, że Murray wyjechał na pogrzeb ojca i nie wiadomo kiedy wróci do gry, ale zapewne potrwa to jeszcze przynajmniej tydzień.

JONATHAN QUICK

Początek meczu ponownie bardzo późno (lub wcześnie) bo o 4:00 czasu polskiego. Transmisja na NHL.tv, linki do oglądania znajdziecie także na naszym portalu.

Let's Go Pens!

» wróć do strony głównej Zobacz także Mecz #61: Blue Jackets vs. Penguins M60.: PIT - TOR 5:3 - Jedenaste z rzędu! Mecz #60: Penguins vs. Maple Leafs O tym dlaczego debiut Aston-Reese'a jest ważniejszy niż myślisz M59.: PIT - LAK 3:1 - Dziesiąte zwycięstwo z rzędu