19 października / godz. 06:33 | Na stronie 175 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 09.10.2018; 20:07 | źródło: n\a
obrazek_news

Matt Murray wypada z gry z wstrząśnieniem mózgu

Złe informacje z Pittsburgha. Nasz golkiper, Matt Murray wypada z gry na czas nieokreślony z powodu wstrząśnienia mózgu. To trzecia taka kontuzja Matta w karierze. Ostatnia jego pauza z tego powodu trwała osiem spotkań. 

Murray doznał kontuzji podczas wczorajszego treningu i wiele wskazuje na to, że wydarzyło się to podczas... indywidualnego treningu Matta. Murray po sesji odbytej z drużyną został na lodzie z trenerem bramkarzy aby jeszcze indywidualnie potrenować i lepiej przygotować się do następnego spotkania po dosyć kiepskim początku sezonu. Czysty pech. Gdyby Matt zapewne zjechał z lodu z innymi zawodnikami wszystko byłoby dzisiaj dobrze.

W czwartek w bramce Pens w meczu przeciwko Golden Knights stanie zapewne Casey DeSmith. Z farmy został właśnie powołany Tristan Jarry.

» wróć do strony głównej Zobacz także M6.: TOR - PIT 0:3 - Huczny powrót Murraya Mecz #6: Maple Leafs vs. Penguins Trzy mecze Pens w TVP Sport w listopadzie! M5.: PIT - VAN 2:3 OT - Kolejna porażka po dogrywce Mecz #5: Penguins vs. Canucks

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej