21 listopada / godz. 06:24 | Na stronie 87 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 28.11.2017; 20:09 | źródło: n\a
obrazek_news

Matt Murray wypada z gry

Mamy najnowsze informacje dotyczące stanu zdrowia Matta Murraya. Niestety nasz golkiper wypada z gry na kilka tygodni. Jego status to week-to-week. Spekuluje się, że jego pauza potrwa 2-3 tygodnie.

Murray doznał kontuzji we wczorajszym meczu z Flyers po tym jak z pełnym impetem wjechał w niego zawodnik Philadelphii, Voracek. To kolejny raz kiedy w meczu z Flyers tracimy bramkarza. Podobna sytuacja miała miejsce przed rokiem.

Murraya w bramce zastąpi teraz Tristan Jarry, który wczoraj zastąpił Matta i zdołał z drużyną osiągnąć sukces w dogrywce. Jego backupem będzie ponownie powołany z AHL Casey DeSmith. Pingwiny podobno rozglądają się za tanią opcją innego trzeciego (obecnie drugiego) bramkarza.

To szansa dla Jarry'ego na zaistnienie w NHL. Jak na razie Tristan radzi sobie bardzo dobrze. Jego bilans w tym sezonie to 2-0-2, a więc nie przegrał on jeszcze żadnego spotkania w regulaminowym czasie gry. 

» wróć do strony głównej Zobacz także Mecz #19: Penguins vs. Sabres M18.: OTT - PIT 6:4 - Pingwiny szorują dno Mecz #18: Senators vs. Penguins M17.: PIT - TBL 3:4 - Pingwiny na dnie Crosby wypada z kontuzją

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej