21 lipca / godz. 00:04 | Na stronie 174 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 11.07.2017; 22:41 | źródło: n\a
obrazek_news

Mark Recchi nowym asystentem trenera

Mark Recchi został awansowany na posadę asystenta trenera Pittsburgh Penguins. Związane jest to z odejściem Ricka Toccheta, który podjął się pracy jako trener główny Arizona Coyotes. Recchi w klubie z Miasta Stali pracuje już od 2014 roku.

Recchi od sezonu 2014/2015 był trenerem do spraw rozwojowych. Jego awans jest naturalnym następstwem rzeczy. Toccheta, który był byłym zawodnikiem Penguins i budził autorytet zastępuje niemal identyczna postać. Recchi to także w historii wieloletni zawodnik Penguins, który w 1991 zdobył z zespołem pierwszy w historii Puchar Stanleya dla Pittsburgha.

Tocchet z pewnością jest sporą stratą dla Pens, ale z pewnością nie jest to strata nie do zastąpienia. Recchi wydaje się być odpowiednim kandydatem na jego miejsce. 

» wróć do strony głównej Zobacz także Wzmocnienie głębi - Derek Grant Pingwinem Poszukiwania skrzydłowego do top six zakończone? Oleksiak podpisany jako ostatni Matt Cullen wraca do Pittsburgha! Rynek wolnych agentów rozpoczęty. Johnson w Pittsburghu

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej