19 stycznia / godz. 20:04 | Na stronie 323 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 25.10.2017; 17:48 | źródło: n\a
obrazek_news

Injury update: Schultz ze wstrząśnieniem mózgu

Wczorajsze spotkanie z Edmonton Oilers zebrało swoje żniwa. Jeden z naszych podstawowych defensorów, Justin Schultz doznał podczas niego wstrząśnienia mózgu. Mamy także nowe informacje dotyczące Cartera Rowney oraz Matta Hunwicka.

Schultz w pierwszej tercji spotkania po ataku łokciem jednego z zawodników gości, opuścił lód i do gry już nie powrócił. Po meczu trener Sullivan podał informację iż Justin doznał wstrząśnienia mózgu. Nie wiemy na razie jak poważny jest to uraz. Wszystko okaże się w najbliższych dniach. Brak wieści o Schultzu będzie wróżyć dłuższą przerwą.

Złe informacje także w sprawie Cartera Rowney, który znowu nie dokończył weekendowego spotkania w Tampa Bay. Rowney ma złamaną rękę i wypada z gry na minimum cztery tygodnie. Transfer Sheahana przyszedł więc w idealnym momencie bowiem kontuzja Cartera nie odbije się w znaczący sposób na zespole.

Matt Hunwick, który również doznał urazu wstrząśnienia mózgu kilka dni temu, powraca już powoli do treningów i kolejnym etapem będzie dla niego dołączenie do treningów z drużyną. Powrotu Hunwicka można spodziewać się w najbliższych dniach. 

» wróć do strony głównej Zobacz także M48.: LAK - PIT 1:3 - DeSmith z pierwszym zwycięstwem Mecz #48.: Kings vs. Penguins M47.: ANA - PIT 5:3 - Koniec zwycięskiej serii Murray wypada ze składu na czas nieokreślony Mecz #47: Ducks vs. Penguins

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej