24 lutego / godz. 04:40 | Na stronie 170 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 09.10.2017; 21:20 | źródło: n\a
obrazek_news

Injury update: Hornqvist bliski powrotu, Cole nie zagra w środę

Dzisiaj z Pittsburgha napłynęły do nas słodko-gorzkie wieści na temat stanu zdrowia naszych zawodników. Ian Cole nie zagra we środowym spotkaniu przeciwko Washington Capitals. Bliski powrotu jest za to Patric Hornqvist.

Hornqvist dzisiaj po raz drugi trenował z drużyną i wszystko wskazuje na to iż w środę wskoczy do składu Pingwinów. Sam Szwed również optymistycznie wypowiada się na temat swojego ewentualnego występu. Kosztem kogo Hornqvist zajmie miejsce w składzie? Wszystko wskazuje na to iż kosztem Scotta Wilsona.

Niestety we środę nie zagra jednak Ian Cole. Trener Sullivan przyznał to w dzisiejszej rozmowie z prasą. Nie wykluczył on jednak iż Cole zagra już w czwartkowym spotkaniu z Tampa Bay Lightning. Być może więc także Cole wkrótce wróci do gry.

Już jutro Pingwiny udadzą się do Washingtonu gdzie odbędą mistrzowską wizytę w Białym Domu. Relacja z tego wydarzenia na naszym portalu. 

» wróć do strony głównej Zobacz także M62.: CAR - PIT 1:6 - Huragany zmiażdżone Ogromne wzmocnienie! Brassard jest Pingwinem! (UPDATE) Mecz #62: Hurricanes vs. Penguins In the Room: One Shot At The Time S07E05 M61.: CBJ - PIT 2:5 - Lider w dywizji odzyskany!

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej