23 stycznia / godz. 19:12 | Na stronie 137 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 30.08.2018; 19:09 | źródło: n\a
obrazek_news

Hokej coraz bliżej. W Pittsburghu trenują już zawodnicy

Sezon za pasem. Już za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się camp treningowy naszego zespołu, ale niektórzy zawodnicy już teraz pojawiają się w Pittsburghu i organizują nieformalne treningi. W pierwszym takim treningu udział wzięło trzech hokeistów Jake Guentzel, Jack Johnson oraz Chad Ruhwedel. 

Johnson ciężko pracuje przygotowując się do nowego sezonu i nowej szansy jaką otrzymał. Ostatni sezon dla niego to niezbyt udany okres. Jack ma sporo do uwodnienia zarówno swojemu nowemu zespołowi, który zaoferował mu stosunkowo długą umowę oraz także swojej poprzedniej drużynie. 

Była to także jedna z pierwszych okazji na rozmowę dziennikarzy z Pittsburgha z Johnsonem. Ten mówił o swojej znajomości z Crosbym, Brassardem, Letangiem czy Kesselem. Podobno Jack zna kilka ciekawych historii z udziałem Phila, niestety nie chciał się nimi podzielić.

W najbliższych dniach grupa zawodników w Pittsburghu powinna rosnąć. Pierwszy sparing z Buffalo Sabres już za 18 dni. 

» wróć do strony głównej Zobacz także M48.: VGK - PIT 7:3 - Słaby mecz w Vegas Mecz #48: Golden Knights vs. Penguins M47.: ARI - PIT 2:3 OT - Wymęczone zwycięstwo w Arizonie Mecz #47: Coyotes vs. Penguins Blandisi najnowszym Pingwinem; Brassard w Blue Jackets?

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej