20 lipca / godz. 23:57 | Na stronie 164 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 03.08.2017; 09:52 | źródło: n\a
obrazek_news

GMJR szuka trzeciego centra

Po podpisaniu Conora Sheary Pingwiny mogą się już skupić na poszukiwaniu trzeciego centra, który miałby zastąpić Nicka Bonino. Póki co w tej sprawie wiadome jest jedno - zawodnik ten zostanie pozyskany za pomocą transferu.

Na rynku wolnych agentów nie ma bowiem już (ani nie było) odpowiednich zawodników, którzy mogli by w odpowiednich widełkach cenowych zastąpić Bonino. Pingwiny do dyspozycji mają 3,3 miliona dolarów. Rutheford w wywiadzie dla prasy przyznał, że ma kilka zawodników na celowniku i toczy z klubami rozmowy na temat ewentualnego transferu. Nie wiadomo co byłoby kosztem pozyskania takiego gracza.

Być może Rutherford zdecyduje się na transfer jednego z obrońców. Na naszej farmie są gracze, którzy z pewnością chcieliby w nowym sezonie otrzymać swoje szanse w defensywie. Tutaj nasuwa się nazwisko Olliego Maatty. 

Penguins być może także będą chcieli oddać któregoś z zawodników z bottom lines takich jak Tom Kuhnhackl czy Scott Wilson. Tutaj ponownie argumentem są aspiracje młodych graczy, m.in. Daniela Spronga.

Nie wiadomo jeszcze jaką decyzję podejmie Matt Cullen. Rutherford rozmawiał z zawodnikiem, ale ten nadal nie dał jasnej odpowiedzi czy rozegra jeszcze jeden sezon w NHL czy odejdzie już na emeryturę.

Sprawa pozyskania trzeciego centra jest kluczowa. To od niej zależy bardzo wiele w kwestii szans na kolejną obronę mistrzowskiego tytułu. Szanse na to są całkiem spore. Bukmacherzy nadal obstawiają Penguins jako faworytów do zdobycia tytułu. Kliknijcie tutaj żeby przejść do rankingu bukmacherów online. Możesz u nich sprawdzić obecne kursy na zwycięstwo  Penguins w  w nowym sezonie NHL. 

» wróć do strony głównej Zobacz także Wzmocnienie głębi - Derek Grant Pingwinem Poszukiwania skrzydłowego do top six zakończone? Oleksiak podpisany jako ostatni Matt Cullen wraca do Pittsburgha! Rynek wolnych agentów rozpoczęty. Johnson w Pittsburghu

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej