19 października / godz. 07:56 | Na stronie 202 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Dawid Szewczyk 17.09.2018; 20:08 | źródło: n\a
obrazek_news

Brassard wraca do treningów; update z campu

Za nami kolejny dzień obozu przygotowawczego Penguins, a wraz z nim napłynęły dobre informacje  pierwszy trening na lodzie odbył Derick Brassard.

Brassard nie brał udziału w pierwszych dniach obozu przygotowawczego z powodu choroby. Niestety wciąż na lodzie nie zjawił się Riley Sheahan, który zmaga się z kontuzją dolnych partii ciała. 

Jutro pierwsze spotkanie sparingowe z Buffalo Sabres. Jeszcze dzisiaj powinniśmy poznać skład na to spotkanie. Po pierwszym meczu Penguins zapewne zaczną powoli redukować skład campu, na którym trenuje obecnie niemal 60 hokeistów w trzech grupach. 

W Pittsburghu wciąż przez najbliższe kilka dni nie będzie trenera Mike'a Sullivana, który opuścił Miasto Stali po śmierci ojca. W tym czasie jego obowiązki sprawuje Jacques Martin, który wydaje się wykonywać bardzo dobrą robotę.

Martin w superlatywach wypowiada się o europejskim nabytku Penguins, Juuso Riikoli. Fiński defensor, który po dobrym sezonie w SM-Liidze oraz dobrym występie na Mistrzostwach Świata Elity ma spore szanse na debiut w NHL jeszcze na początku sezonu. Riikola kolejny dzień trenował w linii razem z Dumoulinem. 

Już wkrótce kolejny update z campu! 

» wróć do strony głównej Zobacz także M6.: TOR - PIT 0:3 - Huczny powrót Murraya Mecz #6: Maple Leafs vs. Penguins Trzy mecze Pens w TVP Sport w listopadzie! M5.: PIT - VAN 2:3 OT - Kolejna porażka po dogrywce Mecz #5: Penguins vs. Canucks

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej